Son Üyelerimiz:Mustafa Canbulat (Yalova), Şeyda PEKER(İzmir), Gülçin Sezer (Konya), Raşit ÖZEN(Ankara), Arzu Köseler Ağcaoğlu (Gaziantep), Murat kıvanç(Burdur), olcay aytekin(İstanbul), Ertan Yakan(Yalova), Özkan tuncer(İstanbul), Ufukzumbulkas(Manisa), Mehmet Uzal(İstanbul), ismet bilici(Konya), Mustafa Kıyak (Uşak), Murat Aktaş (Iğdır), Raziye yıldız(Denizli), metin kurt(İstanbul), Mustafa Binar(Antalya), ŞERİF ÜMİT DERİNKÖK(Bilecik), Kutay Akgül(Antalya), Ufuk Söylemez(Ankara), Korhan Yıldırım(İzmir), Faruk Demir(İstanbul), Ufuk YAKIN(Tokat), Emre Özoğul (Denizli), Bülent Korkmaz(İstanbul), Nalan Koroğlu(Trabzon), Turgut Yıldırım(İzmir), Baki Sönmez(Antalya), Remzi Kalkavan(Ankara), Arda Turan(İstanbul), Bengü Başer(İzmir), Rıfat Ilgaz(İstanbul), Arif Bulut(Gaziantep), gülten ocak(İstanbul), Metin Günüşen(Sakarya), Didem Arslan(İzmir), Hülya Bayır(Antalya), Raif Denktaş(İstanbul), Melis Akgüven(Ankara), Hatice SULTAN(İstanbul), Arif Dikbaş(Çankırı), Murat Kanat(Çanakkale), Figan Demirbağ(İstanbul), Özgür Erdem (Gaziantep), Sevilay Bayram(Çanakkale), Helin Akgöl(İstanbul), Fatih Alnıaçık(Bolu), Melis Şenol(Kocaeli),

Zonguldak İkinci El Eşya

Zonguldakta Toplam 43 adet 2.el eşya ilanı bulunuyor.
Zonguldaktan sitemize kayıt olan 11 üye var.
Devrek kaynakçı
Devrek kaynakçı

Fiyat: Sorunuz Kaynakçı
İl: Zonguldak İlçe: Devrek
Devrek ikinci el
Devrek ikinci el

Fiyat: Sorunuz Saat Alanlar
İl: Zonguldak İlçe: Devrek
berjer
berjer

Fiyat: Sorunuz Koltuk - Çekyat
İl: Zonguldak İlçe: Zonguldak
Zonguldak, Türkiye'nin Karadeniz bölgesinde bulunan bir şehirdir. Şehir, tarihi ile kömür madenciliği ile özdeşleşmiştir ve Türkiye'nin en önemli maden şehirlerinden biridir. Zonguldak ayrıca, sahil şeridi boyunca uzanan güzel plajları ve yeşil alanlarıyla da dikkat çekmektedir.
Zonguldak'ın tarihi, MÖ 7. yüzyıla kadar uzanır. Şehir, Bizans, Selçuklu ve Osmanlı dönemlerinde önemli bir liman kenti olarak hizmet vermiştir. Ancak, günümüzde Zonguldak özellikle kömür madenciliğiyle tanınmaktadır. Zonguldak'ta bulunan maden ocakları, Türkiye'nin en büyük ve en üretken kömür yataklarından biridir.
Zonguldak'ın sahil şeridi boyunca uzanan plajları, deniz ve güneş tutkunları için ideal bir tatil bölgesidir. Ilıksu Plajı, Kapuz Plajı ve Uzunkum Plajı gibi plajlar, turistlerin sıklıkla ziyaret ettiği yerlerdir. Ayrıca, şehirde bulunan Fenerburnu Tabiat Parkı gibi yeşil alanlar da ziyaret edilebilir.
Zonguldak'ta ziyaret edilebilecek diğer yerler arasında Zonguldak Müzesi, Kozlu İlçesi'nde yer alan Kızılcapınar Höyüğü, Çaycuma İlçesi'nde yer alan Hacı Ahmetler Konağı ve Ereğli İlçesi'nde yer alan tarihi Ereğli Kalesi ve Tarihi Rıza Bey Çarşısı gibi yerler yer almaktadır.
Zonguldak'ta yıl boyunca düzenlenen çeşitli festivaller de vardır. Bunlardan en önemlileri Zonguldak Kömürspor Kulübü'nün kuruluş yıldönümü kutlamaları, İnebolu Deniz Şenlikleri ve Ereğli Kültür ve Sanat Festivali'dir.