Son Üyelerimiz:Mustafa Canbulat (Yalova), Şeyda PEKER(İzmir), Gülçin Sezer (Konya), Raşit ÖZEN(Ankara), Arzu Köseler Ağcaoğlu (Gaziantep), Murat kıvanç(Burdur), olcay aytekin(İstanbul), Ertan Yakan(Yalova), Özkan tuncer(İstanbul), Ufukzumbulkas(Manisa), Mehmet Uzal(İstanbul), ismet bilici(Konya), Mustafa Kıyak (Uşak), Murat Aktaş (Iğdır), Raziye yıldız(Denizli), metin kurt(İstanbul), Mustafa Binar(Antalya), ŞERİF ÜMİT DERİNKÖK(Bilecik), Kutay Akgül(Antalya), Ufuk Söylemez(Ankara), Korhan Yıldırım(İzmir), Faruk Demir(İstanbul), Ufuk YAKIN(Tokat), Emre Özoğul (Denizli), Bülent Korkmaz(İstanbul), Nalan Koroğlu(Trabzon), Turgut Yıldırım(İzmir), Baki Sönmez(Antalya), Remzi Kalkavan(Ankara), Arda Turan(İstanbul), Bengü Başer(İzmir), Rıfat Ilgaz(İstanbul), Arif Bulut(Gaziantep), gülten ocak(İstanbul), Metin Günüşen(Sakarya), Didem Arslan(İzmir), Hülya Bayır(Antalya), Raif Denktaş(İstanbul), Melis Akgüven(Ankara), Hatice SULTAN(İstanbul), Arif Dikbaş(Çankırı), Murat Kanat(Çanakkale), Figan Demirbağ(İstanbul), Özgür Erdem (Gaziantep), Sevilay Bayram(Çanakkale), Helin Akgöl(İstanbul), Fatih Alnıaçık(Bolu), Melis Şenol(Kocaeli),

Yozgat İkinci El Eşya

Yozgatta Toplam 46 adet 2.el eşya ilanı bulunuyor.
Yozgattan sitemize kayıt olan 0 üye var.
Yozgat 2.el baza
Yozgat 2.el baza

Fiyat: Sorunuz Baza Alanlar
İl: Yozgat İlçe: Yozgat
makyaj masası
makyaj masası

Fiyat: 500 TL Yatak Odası
İl: Yozgat İlçe: Saraykent
ikinci el yatak
ikinci el yatak

Fiyat: Sorunuz Yatak
İl: Yozgat İlçe: Yenifakılı
Yozgat, Türkiye'nin İç Anadolu Bölgesi'nde bulunan bir şehirdir. Tarihi Hititler dönemine kadar uzanan Yozgat, pek çok uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. İl merkezi, tarihi bir kent olan Bozok'ta yer almaktadır.
Yozgat'ın en önemli özelliklerinden biri, geniş ve düz bir ovaya sahip olmasıdır. Bu ovada tarım faaliyetleri oldukça gelişmiştir ve bölgede tahıl üretimi yaygındır. Yozgat ayrıca, sahip olduğu zengin doğal kaynaklar sayesinde madencilik açısından da önemlidir.
Yozgat'ın tarihi ve kültürel değerleri oldukça zengindir. Şehirdeki tarihi eserler arasında Yozgat Kalesi, Akdağmadeni Kalesi, Çapanoğlu Camii, Çayıryolu Köprüsü ve Arkeoloji Müzesi gibi birçok yapı bulunmaktadır. Ayrıca şehirdeki tarihi konaklar da ziyaret edilebilir.