Son Üyelerimiz:Mustafa Canbulat (Yalova), Şeyda PEKER(İzmir), Gülçin Sezer (Konya), Raşit ÖZEN(Ankara), Arzu Köseler Ağcaoğlu (Gaziantep), Murat kıvanç(Burdur), olcay aytekin(İstanbul), Ertan Yakan(Yalova), Özkan tuncer(İstanbul), Ufukzumbulkas(Manisa), Mehmet Uzal(İstanbul), ismet bilici(Konya), Mustafa Kıyak (Uşak), Murat Aktaş (Iğdır), Raziye yıldız(Denizli), metin kurt(İstanbul), Mustafa Binar(Antalya), ŞERİF ÜMİT DERİNKÖK(Bilecik), Kutay Akgül(Antalya), Ufuk Söylemez(Ankara), Korhan Yıldırım(İzmir), Faruk Demir(İstanbul), Ufuk YAKIN(Tokat), Emre Özoğul (Denizli), Bülent Korkmaz(İstanbul), Nalan Koroğlu(Trabzon), Turgut Yıldırım(İzmir), Baki Sönmez(Antalya), Remzi Kalkavan(Ankara), Arda Turan(İstanbul), Bengü Başer(İzmir), Rıfat Ilgaz(İstanbul), Arif Bulut(Gaziantep), gülten ocak(İstanbul), Metin Günüşen(Sakarya), Didem Arslan(İzmir), Hülya Bayır(Antalya), Raif Denktaş(İstanbul), Melis Akgüven(Ankara), Hatice SULTAN(İstanbul), Arif Dikbaş(Çankırı), Murat Kanat(Çanakkale), Figan Demirbağ(İstanbul), Özgür Erdem (Gaziantep), Sevilay Bayram(Çanakkale), Helin Akgöl(İstanbul), Fatih Alnıaçık(Bolu), Melis Şenol(Kocaeli),

Tokat İkinci El Eşya

Tokatta Toplam 47 adet 2.el eşya ilanı bulunuyor.
Tokattan sitemize kayıt olan 5 üye var.
Zile baza fiyatları
Zile baza fiyatları

Fiyat: Sorunuz Baza Alanlar
İl: Tokat İlçe: Zile
Erbaa ikinci el baza
Erbaa ikinci el baza

Fiyat: Sorunuz Baza Alanlar
İl: Tokat İlçe: Erbaa
buzdolabı
buzdolabı

Fiyat: 650 TL Buzdolabı
İl: Tokat İlçe: Sulusaray
2.el mor l koltuk
2.el mor l koltuk

Fiyat: Sorunuz Koltuk - Çekyat
İl: Tokat İlçe: Turhal
2li koltuk
2li koltuk

Fiyat: Sorunuz Koltuk - Çekyat
İl: Tokat İlçe: Almus
temiz 2.el halı
temiz 2.el halı

Fiyat: Sorunuz Halı
İl: Tokat İlçe: Niksar
Tokat, Türkiye'nin Orta Karadeniz bölgesinde yer alan tarihi ve kültürel bir şehirdir. Hititler, Persler, Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular ve Osmanlılar gibi birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Şehir, tarih boyunca stratejik bir konuma sahip olduğu için birçok medeniyet tarafından işgal edilmiştir ve bu nedenle birçok tarihi yapıya sahiptir.
Tokat, kırsal ve doğal güzellikleriyle de ünlüdür. Yeşilırmak nehri, şehrin tam ortasından geçmektedir ve bu nedenle şehirde birçok doğal alan ve piknik alanı bulunmaktadır. Yeşilırmak üzerinde yapılan tekne turları, şehrin güzelliklerini keşfetmek için harika bir yoldur.
Tokat'ın en önemli tarihi yapılarından biri, Selçuklu dönemine ait olan Gök Medrese'dir. Gök Medrese, Selçuklu mimarisinin en güzel örneklerinden biridir ve şehrin sembolik yapılarından biridir. Tokat Kalesi de şehirde görülmesi gereken bir diğer tarihi yapıdır. Kale, Hititler döneminden kalma ve zaman içinde pek çok kez yenilenmiştir.
Tokat'ta ayrıca birçok cami, türbe ve hamam bulunmaktadır. Bunlardan bazıları Ulu Camii, Ali Paşa Hamamı, Tacettin Sultan Türbesi ve Niksar Ulu Camii gibi yapıları içerir.