Son Üyelerimiz:Rustam(İstanbul), Özgür kara(Kütahya), Özlem ışık (Ankara), Mustafa Canbulat (Yalova), Şeyda PEKER(İzmir), Gülçin Sezer (Konya), Raşit ÖZEN(Ankara), Arzu Köseler Ağcaoğlu (Gaziantep), Murat kıvanç(Burdur), olcay aytekin(İstanbul), Ertan Yakan(Yalova), Özkan tuncer(İstanbul), Ufukzumbulkas(Manisa), Mehmet Uzal(İstanbul), ismet bilici(Konya), Mustafa Kıyak (Uşak), Murat Aktaş (Iğdır), Raziye yıldız(Denizli), metin kurt(İstanbul), Mustafa Binar(Antalya), ŞERİF ÜMİT DERİNKÖK(Bilecik), Kutay Akgül(Antalya), Ufuk Söylemez(Ankara), Korhan Yıldırım(İzmir), Faruk Demir(İstanbul), Ufuk YAKIN(Tokat), Emre Özoğul (Denizli), Bülent Korkmaz(İstanbul), Nalan Koroğlu(Trabzon), Turgut Yıldırım(İzmir), Baki Sönmez(Antalya), Remzi Kalkavan(Ankara), Arda Turan(İstanbul), Bengü Başer(İzmir), Rıfat Ilgaz(İstanbul), Arif Bulut(Gaziantep), gülten ocak(İstanbul), Metin Günüşen(Sakarya), Didem Arslan(İzmir), Hülya Bayır(Antalya), Raif Denktaş(İstanbul), Melis Akgüven(Ankara), Hatice SULTAN(İstanbul), Arif Dikbaş(Çankırı), Murat Kanat(Çanakkale), Figan Demirbağ(İstanbul), Özgür Erdem (Gaziantep), Sevilay Bayram(Çanakkale),

Sivas İkinci El Eşya

Sivasta Toplam 59 adet 2.el eşya ilanı bulunuyor.
Sivastan sitemize kayıt olan 3 üye var.
Zara 2.el tv alanlar
Zara 2.el tv alanlar

Fiyat: Sorunuz Tv Alanlar
İl: Sivas İlçe: Zara
sivas 2.el buzdolabı
sivas 2.el buzdolabı

Fiyat: 1500 TL Buzdolabı
İl: Sivas İlçe: Suşehri
2li koltuk
2li koltuk

Fiyat: 1000 TL Koltuk - Çekyat
İl: Sivas İlçe: Şarkışla
2.el püsküllü halı
2.el püsküllü halı

Fiyat: Sorunuz Halı
İl: Sivas İlçe: Koyulhisar
Klasikklltuk takımı
Klasikklltuk takımı

Fiyat: Sorunuz Eşya Alanlar
İl: Sivas İlçe: Ulaş
ikici el buzdolabı
ikici el buzdolabı

Fiyat: Sorunuz Buzdolabı
İl: Sivas İlçe: Gemerek
3 yıllık plazma
3 yıllık plazma

Fiyat: Sorunuz Televizyon
İl: Sivas İlçe: Zara
Sivas, Türkiye'nin İç Anadolu bölgesinde yer alan tarihi ve kültürel zenginlikleriyle öne çıkan bir şehirdir. Aynı zamanda Doğu Anadolu'nun da bir parçasıdır.
Sivas, tarihi İpek Yolu güzergahı üzerinde yer almış ve birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Bu sebeple, şehirde birçok tarihi ve kültürel eser bulunmaktadır. Bunlar arasında Selçuklu ve Osmanlı dönemlerine ait camiler, medreseler, türbeler ve hanlar yer almaktadır. Şehrin simgesi olarak kabul edilen ve 12. yüzyılda yapılan Büyük Ulu Camii, Selçuklu mimarisinin en güzel örneklerinden biridir. Ayrıca, Türkiye'nin en büyük medresesi olan Çifte Minareli Medrese, tarihi dokusuyla ziyaretçilerin ilgisini çeken önemli bir yapıdır.
Sivas aynı zamanda, tarihi kaleleri, köprüleri ve müzeleri ile de önemli bir kültür turizmi destinasyonudur. Kentin en önemli tarihi yapılarından biri olan Sivas Kalesi, şehrin tarihine tanıklık etmiştir. Kentteki diğer önemli turistik yerler arasında Divriği Ulu Camii ve Darüşşifası (Unesco Dünya Mirası Listesi'nde yer alan bir yapı), Kangal Balıklı Kaplıcası, Gökmedrese ve İmaret Camii gibi yerler bulunmaktadır.