Son Üyelerimiz:Rustam(İstanbul), Özgür kara(Kütahya), Özlem ışık (Ankara), Mustafa Canbulat (Yalova), Şeyda PEKER(İzmir), Gülçin Sezer (Konya), Raşit ÖZEN(Ankara), Arzu Köseler Ağcaoğlu (Gaziantep), Murat kıvanç(Burdur), olcay aytekin(İstanbul), Ertan Yakan(Yalova), Özkan tuncer(İstanbul), Ufukzumbulkas(Manisa), Mehmet Uzal(İstanbul), ismet bilici(Konya), Mustafa Kıyak (Uşak), Murat Aktaş (Iğdır), Raziye yıldız(Denizli), metin kurt(İstanbul), Mustafa Binar(Antalya), ŞERİF ÜMİT DERİNKÖK(Bilecik), Kutay Akgül(Antalya), Ufuk Söylemez(Ankara), Korhan Yıldırım(İzmir), Faruk Demir(İstanbul), Ufuk YAKIN(Tokat), Emre Özoğul (Denizli), Bülent Korkmaz(İstanbul), Nalan Koroğlu(Trabzon), Turgut Yıldırım(İzmir), Baki Sönmez(Antalya), Remzi Kalkavan(Ankara), Arda Turan(İstanbul), Bengü Başer(İzmir), Rıfat Ilgaz(İstanbul), Arif Bulut(Gaziantep), gülten ocak(İstanbul), Metin Günüşen(Sakarya), Didem Arslan(İzmir), Hülya Bayır(Antalya), Raif Denktaş(İstanbul), Melis Akgüven(Ankara), Hatice SULTAN(İstanbul), Arif Dikbaş(Çankırı), Murat Kanat(Çanakkale), Figan Demirbağ(İstanbul), Özgür Erdem (Gaziantep), Sevilay Bayram(Çanakkale),

Niğde İkinci El Eşya

Niğdede Toplam 52 adet 2.el eşya ilanı bulunuyor.
Niğdeden sitemize kayıt olan 4 üye var.
Niğde kaynak ustası
Niğde kaynak ustası

Fiyat: Sorunuz Kaynakçı
İl: Niğde İlçe: Niğde
Bor ikinci el tv alanlar
Bor ikinci el tv alanlar

Fiyat: Sorunuz Tv Alanlar
İl: Niğde İlçe: Bor
tv ünitesi
tv ünitesi

Fiyat: Sorunuz Tv Ünitesi
İl: Niğde İlçe: Niğde
tüplütv
tüplütv

Fiyat: Sorunuz Televizyon
İl: Niğde İlçe: Ulukışla
Niğde, Türkiye'nin İç Anadolu Bölgesi'nde yer alan bir şehirdir. Doğusunda Kayseri, batısında Konya, güneyinde Adana ve Mersin, kuzeyinde ise Nevşehir illeriyle çevrilidir. Tarih boyunca farklı medeniyetlere ev sahipliği yapan Niğde, zengin bir kültürel mirasa sahiptir.
Niğde'nin en önemli turistik yerlerinden biri, yüzyıllardır kullanılmakta olan Niğde Kalesi'dir. Bu kale, şehrin merkezindeki tepe üzerinde yer almaktadır ve etkileyici manzarası ile ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir. Ayrıca, tarihi Niğde evleri ve Kapı Camii de ziyaret edilmesi gereken diğer önemli yerler arasındadır.