Son Üyelerimiz:Mustafa Canbulat (Yalova), Şeyda PEKER(İzmir), Gülçin Sezer (Konya), Raşit ÖZEN(Ankara), Arzu Köseler Ağcaoğlu (Gaziantep), Murat kıvanç(Burdur), olcay aytekin(İstanbul), Ertan Yakan(Yalova), Özkan tuncer(İstanbul), Ufukzumbulkas(Manisa), Mehmet Uzal(İstanbul), ismet bilici(Konya), Mustafa Kıyak (Uşak), Murat Aktaş (Iğdır), Raziye yıldız(Denizli), metin kurt(İstanbul), Mustafa Binar(Antalya), ŞERİF ÜMİT DERİNKÖK(Bilecik), Kutay Akgül(Antalya), Ufuk Söylemez(Ankara), Korhan Yıldırım(İzmir), Faruk Demir(İstanbul), Ufuk YAKIN(Tokat), Emre Özoğul (Denizli), Bülent Korkmaz(İstanbul), Nalan Koroğlu(Trabzon), Turgut Yıldırım(İzmir), Baki Sönmez(Antalya), Remzi Kalkavan(Ankara), Arda Turan(İstanbul), Bengü Başer(İzmir), Rıfat Ilgaz(İstanbul), Arif Bulut(Gaziantep), gülten ocak(İstanbul), Metin Günüşen(Sakarya), Didem Arslan(İzmir), Hülya Bayır(Antalya), Raif Denktaş(İstanbul), Melis Akgüven(Ankara), Hatice SULTAN(İstanbul), Arif Dikbaş(Çankırı), Murat Kanat(Çanakkale), Figan Demirbağ(İstanbul), Özgür Erdem (Gaziantep), Sevilay Bayram(Çanakkale), Helin Akgöl(İstanbul), Fatih Alnıaçık(Bolu), Melis Şenol(Kocaeli),

Mardin İkinci El Eşya

Mardinde Toplam 39 adet 2.el eşya ilanı bulunuyor.
Mardinden sitemize kayıt olan 3 üye var.
Derik demir ustası
Derik demir ustası

Fiyat: Sorunuz Kaynakçı
İl: Mardin İlçe: Derik
2.el buzdolabı
2.el buzdolabı

Fiyat: 600 TL Buzdolabı
İl: Mardin İlçe: Nusaybin
yatak odası dolabı
yatak odası dolabı

Fiyat: Sorunuz Yatak Odası
İl: Mardin İlçe: Savur
çift kapaklı dolap
çift kapaklı dolap

Fiyat: Sorunuz Yatak Odası
İl: Mardin İlçe: Mardin
Mardin, Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan tarihi ve kültürel bir şehirdir. Şehir, tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır ve bu da kültürel dokusunda birçok farklı etkene sahip olmasını sağlamıştır. İşte Mardin'in özellikleri:
Tarihi dokusu: Mardin, tarihi dokusu ile dikkat çeken bir şehirdir. Şehrin sokakları, tarihi taş evleri, camileri ve kiliseleri, tarih boyunca yaşayan farklı kültürlerin izlerini taşır. Şehrin en ünlü tarihi yapıları arasında, Dara Harabeleri, Zinciriye Medresesi, Ulu Camii ve Mor Behnam Kilisesi yer alır.
Kültürel çeşitlilik: Mardin, farklı etnik grupların bir arada yaşadığı bir şehirdir. Kürt, Arap, Süryani ve Türkmen gibi farklı gruplar, şehirde kendilerine özgü kültürel özellikleriyle varlıklarını sürdürmektedirler. Bu da Mardin'in kültürel çeşitliliğine zenginlik katmaktadır.
Gastronomi: Mardin'in mutfağı, zengin lezzetleriyle ünlüdür. Şehrin yöresel yemekleri arasında, kaburga dolması, ciğerli köfte, kuzu tandır, burma kadayıf ve yöresel peynirler gibi lezzetler yer alır.
Manzaralar: Mardin, muhteşem manzaralarıyla da dikkat çeker. Şehrin çevresindeki dağlık arazilerde yer alan kanyonlar, doğal güzellikleri ve tarihi yapıları ile turistlerin ilgisini çeker.