Son Üyelerimiz:Mustafa Canbulat (Yalova), Şeyda PEKER(İzmir), Gülçin Sezer (Konya), Raşit ÖZEN(Ankara), Arzu Köseler Ağcaoğlu (Gaziantep), Murat kıvanç(Burdur), olcay aytekin(İstanbul), Ertan Yakan(Yalova), Özkan tuncer(İstanbul), Ufukzumbulkas(Manisa), Mehmet Uzal(İstanbul), ismet bilici(Konya), Mustafa Kıyak (Uşak), Murat Aktaş (Iğdır), Raziye yıldız(Denizli), metin kurt(İstanbul), Mustafa Binar(Antalya), ŞERİF ÜMİT DERİNKÖK(Bilecik), Kutay Akgül(Antalya), Ufuk Söylemez(Ankara), Korhan Yıldırım(İzmir), Faruk Demir(İstanbul), Ufuk YAKIN(Tokat), Emre Özoğul (Denizli), Bülent Korkmaz(İstanbul), Nalan Koroğlu(Trabzon), Turgut Yıldırım(İzmir), Baki Sönmez(Antalya), Remzi Kalkavan(Ankara), Arda Turan(İstanbul), Bengü Başer(İzmir), Rıfat Ilgaz(İstanbul), Arif Bulut(Gaziantep), gülten ocak(İstanbul), Metin Günüşen(Sakarya), Didem Arslan(İzmir), Hülya Bayır(Antalya), Raif Denktaş(İstanbul), Melis Akgüven(Ankara), Hatice SULTAN(İstanbul), Arif Dikbaş(Çankırı), Murat Kanat(Çanakkale), Figan Demirbağ(İstanbul), Özgür Erdem (Gaziantep), Sevilay Bayram(Çanakkale), Helin Akgöl(İstanbul), Fatih Alnıaçık(Bolu), Melis Şenol(Kocaeli),

İzmir İkinci El Eşya

İzmirde Toplam 24 adet 2.el eşya ilanı bulunuyor.
İzmirden sitemize kayıt olan 13 üye var.
İzmir, Türkiye'nin batısında, Ege Denizi kıyısında yer alan tarihi, kültürel ve turistik bir şehirdir. Şehir, tarihi kalıntıları, doğal güzellikleri, canlı sokakları, festivalleri ve mutfak kültürüyle tanınır.
İzmir, antik çağda "Smyrna" olarak biliniyordu ve tarih boyunca birçok medeniyetin etkisi altında kalmıştır. Şehirde yer alan en önemli tarihi yapılar arasında, Kadifekale'deki antik kent kalıntıları, Efes Antik Kenti, Agora Antik Kenti, Selçuk Kalesi ve Konak Meydanı'ndaki Saat Kulesi yer alır.
İzmir'in doğal güzellikleri de ziyaretçiler için cazip bir özellik sunmaktadır. Şehrin kıyı şeridi, muhteşem plajları ve deniz manzaraları ile ünlüdür. İzmir Körfezi'nde deniz seyahati yapabilir, Karşıyaka veya Bostanlı sahilinde yürüyüş yapabilir veya Urla, Çeşme ve Alaçatı gibi çevre ilçelerdeki plajlara gidebilirsiniz.