Son Üyelerimiz:Rustam(İstanbul), Özgür kara(Kütahya), Özlem ışık (Ankara), Mustafa Canbulat (Yalova), Şeyda PEKER(İzmir), Gülçin Sezer (Konya), Raşit ÖZEN(Ankara), Arzu Köseler Ağcaoğlu (Gaziantep), Murat kıvanç(Burdur), olcay aytekin(İstanbul), Ertan Yakan(Yalova), Özkan tuncer(İstanbul), Ufukzumbulkas(Manisa), Mehmet Uzal(İstanbul), ismet bilici(Konya), Mustafa Kıyak (Uşak), Murat Aktaş (Iğdır), Raziye yıldız(Denizli), metin kurt(İstanbul), Mustafa Binar(Antalya), ŞERİF ÜMİT DERİNKÖK(Bilecik), Kutay Akgül(Antalya), Ufuk Söylemez(Ankara), Korhan Yıldırım(İzmir), Faruk Demir(İstanbul), Ufuk YAKIN(Tokat), Emre Özoğul (Denizli), Bülent Korkmaz(İstanbul), Nalan Koroğlu(Trabzon), Turgut Yıldırım(İzmir), Baki Sönmez(Antalya), Remzi Kalkavan(Ankara), Arda Turan(İstanbul), Bengü Başer(İzmir), Rıfat Ilgaz(İstanbul), Arif Bulut(Gaziantep), gülten ocak(İstanbul), Metin Günüşen(Sakarya), Didem Arslan(İzmir), Hülya Bayır(Antalya), Raif Denktaş(İstanbul), Melis Akgüven(Ankara), Hatice SULTAN(İstanbul), Arif Dikbaş(Çankırı), Murat Kanat(Çanakkale), Figan Demirbağ(İstanbul), Özgür Erdem (Gaziantep), Sevilay Bayram(Çanakkale),
İstanbulda Toplam 24 adet 2.el eşya ilanı bulunuyor.
İstanbuldan sitemize kayıt olan 1 üye var.
İstanbul, Türkiye'nin en büyük ve en kalabalık şehri olup, ülkenin kuzeybatısında yer almaktadır. Şehir, Avrupa ve Asya kıtaları arasında Boğaziçi adı verilen su yolu ile ayrılmaktadır ve bu özelliği nedeniyle dünyanın sayılı şehirlerinden biri olarak kabul edilmektedir.
İstanbul'un tarihi, MÖ 7. yüzyıla kadar uzanmaktadır ve şehir, Bizans, Roma ve Osmanlı imparatorluklarının tarihinde önemli bir rol oynamıştır. Bu nedenle, İstanbul tarihi ve kültürel mirası bakımından oldukça zengindir.
İstanbul'da ziyaret edilebilecek en önemli turistik yerlerden biri Ayasofya'dır. Ayasofya, Bizans İmparatorluğu döneminden kalma bir kilise olarak inşa edilmiş ve daha sonra camiye dönüştürülmüştür. Günümüzde müze olarak kullanılmaktadır ve içerisinde Bizans, Osmanlı ve Hristiyanlık dönemlerine ait pek çok eser bulunmaktadır.
Topkapı Sarayı, Osmanlı İmparatorluğu döneminden kalma tarihi bir saraydır ve şehrin en ünlü turistik yerlerinden biridir. Sarayda, Osmanlı İmparatorluğu'nun zengin tarihi ve kültürel mirasını yansıtan pek çok eser bulunmaktadır.
Boğaziçi, İstanbul'un en ünlü doğal güzelliklerinden biridir. Boğaziçi'nin kıyısında yürümek, deniz manzarasının ve şehrin güzelliklerinin tadını çıkarmak için mükemmel bir yoldur.