Son Üyelerimiz: Öznur Cabbar () , Ömer Çetin () , Eser buberka () , GUROL () , Teknik Elektrik Elektronik () , Hüseyin Yılmaz () , Sibel Sevindik () , Emine tohumcu () , ışıl () , Yılmaz Turgut () , Adem Eren () , Yusuf Karlık () , Hafize COPCUOĞLU () , hatice karaman () , Metin Tüfek () , Rauf Koroğlu () , Erkan Atmaca () , ENGİN AYDEMİR () , çilem ergül () , Erdoğan Özdemir () , Ertan İldeniz () , Emre Eren () , Rustam () , Özgür kara () , Özlem ışık () , Mustafa Canbulat () , Şeyda PEKER () , Gülçin Sezer () , Raşit ÖZEN () , Arzu Köseler Ağcaoğlu () , Murat kıvanç () , olcay aytekin () , Ertan Yakan () , Özkan tuncer () , Ufukzumbulkas () , Mehmet Uzal () , ismet bilici () , Mustafa Kıyak () , Murat Aktaş () , Raziye yıldız () ,


Üye girişi | | Üye ol
Koltuk - Çekyat:19222

2.el kahverengi kare desenli koltuk

İlan No: 19222

Açıklama:

Bu satılık kahverengi kare desenli koltuk, modern ve şık bir tasarıma sahip, rahat bir oturma deneyimi sunan bir mobilya parçasıdır. Kare desenli kahverengi kumaşı, odanıza sofistike bir dokunuş katar ve diğer dekorasyon öğeleriyle uyum sağlar.


Koltuğun genişliği ve derinliği, rahat bir oturma pozisyonu sağlar ve uzun süreli kullanım için dayanıklıdır. Ayrıca, koltuk kolçakları da dahil olmak üzere, tamamı kahverengi kumaşla kaplanmıştır, böylece mobilya parçasının tasarımı bütünlüğünü korur.


Bu satılık koltuk, herhangi bir odaya estetik bir değer katacak ve konforlu bir oturma alanı sağlayacaktır. Mobilya parçasının boyutları, herhangi bir odaya kolayca sığar ve kullanımı kolaydır. Herhangi bir sorunuz varsa, bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

İlan Sahibi: Eşya Çarşısı

Bölge: İzmir / Buca

Bu ilan 159 kere görüntülenmiştir.

2.El Koltuk - Çekyat
S.A.