Son Üyelerimiz:Mustafa Canbulat (Yalova), Şeyda PEKER(İzmir), Gülçin Sezer (Konya), Raşit ÖZEN(Ankara), Arzu Köseler Ağcaoğlu (Gaziantep), Murat kıvanç(Burdur), olcay aytekin(İstanbul), Ertan Yakan(Yalova), Özkan tuncer(İstanbul), Ufukzumbulkas(Manisa), Mehmet Uzal(İstanbul), ismet bilici(Konya), Mustafa Kıyak (Uşak), Murat Aktaş (Iğdır), Raziye yıldız(Denizli), metin kurt(İstanbul), Mustafa Binar(Antalya), ŞERİF ÜMİT DERİNKÖK(Bilecik), Kutay Akgül(Antalya), Ufuk Söylemez(Ankara), Korhan Yıldırım(İzmir), Faruk Demir(İstanbul), Ufuk YAKIN(Tokat), Emre Özoğul (Denizli), Bülent Korkmaz(İstanbul), Nalan Koroğlu(Trabzon), Turgut Yıldırım(İzmir), Baki Sönmez(Antalya), Remzi Kalkavan(Ankara), Arda Turan(İstanbul), Bengü Başer(İzmir), Rıfat Ilgaz(İstanbul), Arif Bulut(Gaziantep), gülten ocak(İstanbul), Metin Günüşen(Sakarya), Didem Arslan(İzmir), Hülya Bayır(Antalya), Raif Denktaş(İstanbul), Melis Akgüven(Ankara), Hatice SULTAN(İstanbul), Arif Dikbaş(Çankırı), Murat Kanat(Çanakkale), Figan Demirbağ(İstanbul), Özgür Erdem (Gaziantep), Sevilay Bayram(Çanakkale), Helin Akgöl(İstanbul), Fatih Alnıaçık(Bolu), Melis Şenol(Kocaeli),

Eskişehir İkinci El Eşya

Eskişehirde Toplam 24 adet 2.el eşya ilanı bulunuyor.
Eskişehirden sitemize kayıt olan 6 üye var.
Eskişehir, Türkiye'nin İç Anadolu bölgesinde yer alan tarihi ve kültürel açıdan zengin bir şehirdir. Şehrin tarihi MÖ 1500'lere kadar uzanmaktadır ve Frigler, Persler, Romalılar, Bizanslılar ve Osmanlılar gibi birçok uygarlığın izleri şehirde görülebilir.
Eskişehir, modern bir şehir olmakla birlikte, tarihi ve doğal güzellikleri ile de öne çıkmaktadır. Şehrin en önemli tarihi yapıları arasında, Osmanlı dönemine ait tarihi odun binaları, Kurşunlu Camii, Odunpazarı Evleri, Alaaddin Camii ve Külliyesi, Kentpark ve Arkeoloji Müzesi yer almaktadır.
Eskişehir ayrıca, Türkiye'nin en önemli üniversite şehirlerinden biridir ve Anadolu Üniversitesi, Eskişehir Teknik Üniversitesi ve Osmangazi Üniversitesi gibi birçok üniversiteye ev sahipliği yapmaktadır. Bu nedenle şehir, özellikle genç nüfusu ile hareketli ve dinamik bir yaşam tarzı sunmaktadır.
Eskişehir'in en bilinen doğal güzellikleri ise Porsuk Çayı ve çevresindeki parklardır. Şehirde bisiklet, koşu, yürüyüş ve piknik yapmak için pek çok park ve yeşil alan bulunmaktadır.