Son Üyelerimiz:Mustafa Canbulat (Yalova), Şeyda PEKER(İzmir), Gülçin Sezer (Konya), Raşit ÖZEN(Ankara), Arzu Köseler Ağcaoğlu (Gaziantep), Murat kıvanç(Burdur), olcay aytekin(İstanbul), Ertan Yakan(Yalova), Özkan tuncer(İstanbul), Ufukzumbulkas(Manisa), Mehmet Uzal(İstanbul), ismet bilici(Konya), Mustafa Kıyak (Uşak), Murat Aktaş (Iğdır), Raziye yıldız(Denizli), metin kurt(İstanbul), Mustafa Binar(Antalya), ŞERİF ÜMİT DERİNKÖK(Bilecik), Kutay Akgül(Antalya), Ufuk Söylemez(Ankara), Korhan Yıldırım(İzmir), Faruk Demir(İstanbul), Ufuk YAKIN(Tokat), Emre Özoğul (Denizli), Bülent Korkmaz(İstanbul), Nalan Koroğlu(Trabzon), Turgut Yıldırım(İzmir), Baki Sönmez(Antalya), Remzi Kalkavan(Ankara), Arda Turan(İstanbul), Bengü Başer(İzmir), Rıfat Ilgaz(İstanbul), Arif Bulut(Gaziantep), gülten ocak(İstanbul), Metin Günüşen(Sakarya), Didem Arslan(İzmir), Hülya Bayır(Antalya), Raif Denktaş(İstanbul), Melis Akgüven(Ankara), Hatice SULTAN(İstanbul), Arif Dikbaş(Çankırı), Murat Kanat(Çanakkale), Figan Demirbağ(İstanbul), Özgür Erdem (Gaziantep), Sevilay Bayram(Çanakkale), Helin Akgöl(İstanbul), Fatih Alnıaçık(Bolu), Melis Şenol(Kocaeli),
Düzcede Toplam 39 adet 2.el eşya ilanı bulunuyor.
Düzceden sitemize kayıt olan 6 üye var.
Düzce erkek saat
Düzce erkek saat

Fiyat: Sorunuz Saat Alanlar
İl: Düzce İlçe: Düzce
Düzce, Türkiye'nin kuzeybatısında, Karadeniz bölgesinde yer alan bir şehirdir. Yaklaşık 350 bin nüfusa sahiptir. Tarihi M.Ö. 12. yüzyıla kadar uzanan Düzce, antik çağlarda Mithridates, Roma ve Bizans dönemlerinde önemli bir ticaret merkezi olarak bilinmektedir.
Doğal güzellikleri ile ünlü olan Düzce, doğal yapısı sayesinde birçok aktivite imkanı sunmaktadır. Şehrin kuzeyinde yer alan Samandere Şelalesi, ziyaretçilerin yoğun ilgisini çeken doğal güzelliklerden biridir. Aynı zamanda, Cumayeri Yaylası, Akçakoca sahili ve Konuralp ilçesi gibi diğer yerlerde de doğal güzellikleri keşfetmek mümkündür.
Düzce'nin tarihi zenginliği de dikkat çekicidir. Konuralp Müzesi, şehrin tarihi ve kültürel mirasını sergilemektedir.