Son Üyelerimiz:Mustafa Canbulat (Yalova), Şeyda PEKER(İzmir), Gülçin Sezer (Konya), Raşit ÖZEN(Ankara), Arzu Köseler Ağcaoğlu (Gaziantep), Murat kıvanç(Burdur), olcay aytekin(İstanbul), Ertan Yakan(Yalova), Özkan tuncer(İstanbul), Ufukzumbulkas(Manisa), Mehmet Uzal(İstanbul), ismet bilici(Konya), Mustafa Kıyak (Uşak), Murat Aktaş (Iğdır), Raziye yıldız(Denizli), metin kurt(İstanbul), Mustafa Binar(Antalya), ŞERİF ÜMİT DERİNKÖK(Bilecik), Kutay Akgül(Antalya), Ufuk Söylemez(Ankara), Korhan Yıldırım(İzmir), Faruk Demir(İstanbul), Ufuk YAKIN(Tokat), Emre Özoğul (Denizli), Bülent Korkmaz(İstanbul), Nalan Koroğlu(Trabzon), Turgut Yıldırım(İzmir), Baki Sönmez(Antalya), Remzi Kalkavan(Ankara), Arda Turan(İstanbul), Bengü Başer(İzmir), Rıfat Ilgaz(İstanbul), Arif Bulut(Gaziantep), gülten ocak(İstanbul), Metin Günüşen(Sakarya), Didem Arslan(İzmir), Hülya Bayır(Antalya), Raif Denktaş(İstanbul), Melis Akgüven(Ankara), Hatice SULTAN(İstanbul), Arif Dikbaş(Çankırı), Murat Kanat(Çanakkale), Figan Demirbağ(İstanbul), Özgür Erdem (Gaziantep), Sevilay Bayram(Çanakkale), Helin Akgöl(İstanbul), Fatih Alnıaçık(Bolu), Melis Şenol(Kocaeli),

Diyarbakır İkinci El Eşya

Diyarbakırda Toplam 60 adet 2.el eşya ilanı bulunuyor.
Diyarbakırdan sitemize kayıt olan 12 üye var.
 
Bismil küpeşte

Fiyat: Sorunuz Kaynakçı
İl: Diyarbakır İlçe: Bismil
Diyarbakır, Türkiye'nin doğusunda yer alan tarihi ve kültürel zenginlikleriyle ünlü bir şehirdir. Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin en büyük şehri olan Diyarbakır, Fırat Nehri'nin batısında, Toros Dağları'nın güney yamacında yer almaktadır.
Diyarbakır'ın tarihi, 3000 yıl öncesine kadar uzanmaktadır. Şehir, Mezopotamya'nın en eski yerleşim yerlerinden biri olan Amida kentinin kalıntıları üzerine kurulmuştur. Bu nedenle, şehir tarihi bir geçmişe sahiptir ve tarihi dokusu günümüze kadar korunabilmiştir.
Diyarbakır'ın en önemli turistik mekanları arasında, şehrin sur duvarları, Ulu Camii, Cahit Sıtkı Tarancı Kültür Merkezi, Hevsel Bahçeleri, Hasan Paşa Hanı, Malabadi Köprüsü ve St. George Kilisesi yer almaktadır. Ayrıca, şehrin tarihi ve kültürel dokusunu yansıtan müzeler, özellikle Arkeoloji Müzesi ve Ziya Gökalp Müzesi ziyaret edilebilir.
Diyarbakır'ın kendine özgü lezzetleri de oldukça ünlüdür. Özellikle kuzu eti yemekleri, şehirde en çok tercih edilen yiyecekler arasındadır.