Son Üyelerimiz:Rustam(İstanbul), Özgür kara(Kütahya), Özlem ışık (Ankara), Mustafa Canbulat (Yalova), Şeyda PEKER(İzmir), Gülçin Sezer (Konya), Raşit ÖZEN(Ankara), Arzu Köseler Ağcaoğlu (Gaziantep), Murat kıvanç(Burdur), olcay aytekin(İstanbul), Ertan Yakan(Yalova), Özkan tuncer(İstanbul), Ufukzumbulkas(Manisa), Mehmet Uzal(İstanbul), ismet bilici(Konya), Mustafa Kıyak (Uşak), Murat Aktaş (Iğdır), Raziye yıldız(Denizli), metin kurt(İstanbul), Mustafa Binar(Antalya), ŞERİF ÜMİT DERİNKÖK(Bilecik), Kutay Akgül(Antalya), Ufuk Söylemez(Ankara), Korhan Yıldırım(İzmir), Faruk Demir(İstanbul), Ufuk YAKIN(Tokat), Emre Özoğul (Denizli), Bülent Korkmaz(İstanbul), Nalan Koroğlu(Trabzon), Turgut Yıldırım(İzmir), Baki Sönmez(Antalya), Remzi Kalkavan(Ankara), Arda Turan(İstanbul), Bengü Başer(İzmir), Rıfat Ilgaz(İstanbul), Arif Bulut(Gaziantep), gülten ocak(İstanbul), Metin Günüşen(Sakarya), Didem Arslan(İzmir), Hülya Bayır(Antalya), Raif Denktaş(İstanbul), Melis Akgüven(Ankara), Hatice SULTAN(İstanbul), Arif Dikbaş(Çankırı), Murat Kanat(Çanakkale), Figan Demirbağ(İstanbul), Özgür Erdem (Gaziantep), Sevilay Bayram(Çanakkale),

Bolu İkinci El Eşya

Boluda Toplam 39 adet 2.el eşya ilanı bulunuyor.
Boludan sitemize kayıt olan 3 üye var.
Gerede demirci
Gerede demirci

Fiyat: Sorunuz Kaynakçı
İl: Bolu İlçe: Gerede
7 yıllık buzdolabı
7 yıllık buzdolabı

Fiyat: 900 TL Buzdolabı
İl: Bolu İlçe: Gerede
3lü zigon
3lü zigon

Fiyat: 200 TL Şifonyer - Komidin
İl: Bolu İlçe: Gerede
 Bolu buzdolabı
Bolu buzdolabı

Fiyat: Sorunuz Eşya Alanlar
İl: Bolu İlçe: Mudurnu
Bolu, Türkiye'nin kuzeybatısında yer alan bir şehirdir. İstanbul'a yaklaşık 250 km, Ankara'ya ise yaklaşık 200 km uzaklıkta bulunur. Doğal güzellikleri ve tarihi yerleriyle ünlü olan Bolu, doğal yaşamı sevenler ve tarih tutkunları için ideal bir yerdir.
Bolu'nun en ünlü doğal güzellikleri arasında Abant Gölü, Yedigöller Milli Parkı ve Gölcük Tabiat Parkı yer alır. Abant Gölü, sakin ve huzurlu bir ortamda yürüyüş yapmak, balık tutmak, piknik yapmak ve doğanın tadını çıkarmak isteyenler için ideal bir yerdir. Yedigöller Milli Parkı ise yedi farklı gölden oluşan doğal güzelliğiyle ziyaretçilerin ilgisini çekmektedir. Gölcük Tabiat Parkı ise yürüyüş yapmak, doğa yürüyüşleri ve kamp yapmak için harika bir yerdir.
Bolu'nun tarihi dokusu da oldukça zengindir. Şehirdeki en önemli tarihi yerler arasında Göynük Saat Kulesi, İzzet Baysal Müzesi, Bolu Kalesi, Tabaklar Hamamı ve Akşemseddin Türbesi sayılabilir. Ayrıca, şehirde Osmanlı döneminden kalma tarihi konaklar da bulunmaktadır.
Bolu ayrıca, Türk mutfağına da katkıda bulunmuştur. Özellikle, Bolu yöresine özgü köfte, pide ve lokum gibi lezzetleriyle ünlüdür. Şehirdeki restoran ve kafelerde bu yöresel lezzetleri tatmanız mümkündür.
Sonuç olarak, doğal güzellikleri, tarihi ve kültürel zenginlikleri, lezzetli yemekleri ile Bolu, Türkiye'nin keşfedilmeyi bekleyen önemli şehirlerinden biridir.