Son Üyelerimiz:Mustafa Canbulat (Yalova), Şeyda PEKER(İzmir), Gülçin Sezer (Konya), Raşit ÖZEN(Ankara), Arzu Köseler Ağcaoğlu (Gaziantep), Murat kıvanç(Burdur), olcay aytekin(İstanbul), Ertan Yakan(Yalova), Özkan tuncer(İstanbul), Ufukzumbulkas(Manisa), Mehmet Uzal(İstanbul), ismet bilici(Konya), Mustafa Kıyak (Uşak), Murat Aktaş (Iğdır), Raziye yıldız(Denizli), metin kurt(İstanbul), Mustafa Binar(Antalya), ŞERİF ÜMİT DERİNKÖK(Bilecik), Kutay Akgül(Antalya), Ufuk Söylemez(Ankara), Korhan Yıldırım(İzmir), Faruk Demir(İstanbul), Ufuk YAKIN(Tokat), Emre Özoğul (Denizli), Bülent Korkmaz(İstanbul), Nalan Koroğlu(Trabzon), Turgut Yıldırım(İzmir), Baki Sönmez(Antalya), Remzi Kalkavan(Ankara), Arda Turan(İstanbul), Bengü Başer(İzmir), Rıfat Ilgaz(İstanbul), Arif Bulut(Gaziantep), gülten ocak(İstanbul), Metin Günüşen(Sakarya), Didem Arslan(İzmir), Hülya Bayır(Antalya), Raif Denktaş(İstanbul), Melis Akgüven(Ankara), Hatice SULTAN(İstanbul), Arif Dikbaş(Çankırı), Murat Kanat(Çanakkale), Figan Demirbağ(İstanbul), Özgür Erdem (Gaziantep), Sevilay Bayram(Çanakkale), Helin Akgöl(İstanbul), Fatih Alnıaçık(Bolu), Melis Şenol(Kocaeli),

Amasya 2.El Eşya

Amasyada Toplam 24 adet 2.el eşya ilanı bulunuyor.
Amasyadan sitemize kayıt olan 0 üye var.
Suluova demirci
Suluova demirci

Fiyat: Sorunuz Kaynakçı
İl: Amasya İlçe: Suluova
çift kişilik yatak
çift kişilik yatak

Fiyat: 1500 TL Yatak
İl: Amasya İlçe: Taşova
2.el fırın
2.el fırın

Fiyat: 250 TL Fırın - Ocak
İl: Amasya İlçe: Hamamözü
Amasya, Türkiye'nin Karadeniz Bölgesi'nde yer alan tarihi ve kültürel zenginlikleriyle ünlü bir şehirdir. Şehir, Yeşilırmak Nehri'nin kenarında kurulmuş olup doğal güzellikleri ve tarihi yapısı ile dikkat çekmektedir.
Amasya'nın tarihi M.Ö. 5500 yıllarına kadar uzanmaktadır. Persler, Romalılar, Bizanslılar, Selçuklular, Danişmentliler, Candaroğulları ve Osmanlılar gibi birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Bu nedenle, Amasya'da birçok tarihi yapı, müze ve ören yerleri bulunmaktadır.
Amasya'nın tarihi yapıları arasında, Amasya Kalesi, Beyazıt Camii, Sultan II. Bayezid Külliyesi, Yalıboyu Evleri, Hazeranlar Konağı, Amasya Müzesi ve Tarihi Kral Kaya Mezarları yer almaktadır.
Amasya'nın doğal güzellikleri de oldukça etkileyicidir. Şehir, yeşil alanları, parkları ve yeşil vadileri ile ünlüdür. Yeşilırmak Nehri kenarında yer alan Amasya, doğa yürüyüşleri, bisiklet turları ve balıkçılık için ideal bir yerdir.
Ayrıca, Amasya mutfağı da oldukça zengindir. Yöresel lezzetler arasında, Amasya Çöreği, Sac Kavurma, Pancar Çorbası, Haşıl, Etli Kapuska, Toyga Çorbası, Elma Dolması ve Kuzu Güveç gibi yemekler bulunmaktadır.
Sonuç olarak, Amasya tarihi, kültürel ve doğal güzellikleri ile her yıl binlerce turisti cezbeden bir şehirdir. Ziyaret edenler, tarihi yapıları, doğal güzellikleri, lezzetli yemekleri ve geleneksel kültürleri keşfetme fırsatı bulabilirler.